Wkłady kominkowe

Jak każdy zapewne się orientuje, wkład kominkowy, to popularna nazwa paleniska z szybą. Paleniska te przeznaczone są do instalowania w pomieszczeniach mieszkalnych, zazwyczaj w salonie. Głównym priorytetem jest widok palącego się drewna i cała toczka z tym związana. Podczas palenia drewna powstaje energia cieplna, którą również warto optymalnie wykorzystać.

Działamy na rynku kominkowym od 2002 roku. Zdobyte doświadczenie, umożliwia nam trafną selekcje, dostępnych ofert producentów wkładów kominkowych.

Nie dajemy się na nabrać na marketing i intensywną reklamę. Wybraliśmy wkłady kominkowe, według ich faktycznych parametrów I przydatności użytkowych.

Nasz wybór to wkłady kominkowe UNICO

Unikalne technologie konstrukcyjne

Najnowsze konstrukcje palenisk i korpusów wkładów kominkowych UNICO w naszej dystrybucji.

Wzmocniony przemyślany konstrukcyjne korpus (czopuch) wkładów kominkowych UNICO, umożliwia instalacje dodatkowych zestawów akumulacyjnych. Dodatkowa akumulacja ciepła w zdecydowany sposób wpływa na komfort użytkowania kominka.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty, zintegrowane systemy kominkowe. System zawiera zestaw materiałów zduńskich do realizacji nowoczesnej zabudowy, według gotowego projektu.

Przykładowe aranżacje i możliwości wykończeń zewnętrznych, gotowych ciepłych kominków serii WIR.

pracujące kominki UNICO

Wkład kominkowy, to tylko jeden z elementów, potrzebnych do realizacji kominka. Aby wykonać zdrowy nowoczesny kominek, musimy zainwestować w materiały do zabudowania wkładu kominkowego. Materiały profesjonalne, przeznaczone do tego typu realizacji.

Wybór materiałów do zbudowy i wybór wkładu kominkowego, musi być dokładnie przemyślany. Tutaj nie ma mowy o przypadkowości, lub kierowanie się wszechobecnymi reklamami.

Gdzie kupić, zamówić wkład kominkowy UNICO

Podstawowa zasada, to zamawianie wkładu w profesjonalnej firmie. W firmie w której wiedzą dokładnie co oferują i mają doświadczenia instalatorskie.

W naszym biurze obsługi, służymy pomocą w zakresie doboru wkładu kominkowego i materiałów do jego zabudowy.

Jeżeli decydujemy się na realizację kominka przez firmę, to warto zapoznać się w jakiej technologii budują kominki. Czy pogłębiają wiedzę i znają aktualne technologie budowy nowoczesnych kominków.

Każdy z Was może mieć, bezpieczny i funkcjonalny kominek, wystarczy nawiązać współpracę z profesjonalistami.

sklep internetowy z kominkami

wkłady kominkowe wodne

Przykładowa aranżacji nowoczesnego wodnego kominka. 

Wkłady kominkowe UNICO z płaszczem wodnym.

kominki wodne Nemo TopEco

Najnowsze modele wkładów kominkowych (wodnych) UNICO Nemo TopEco.

Super wydajne energetycznie wkłady z sprawnością 89%

Nowość:

izotermiczna komora spalania w wkładach UNICO Nemo

Nemo 6 XL TopEco - S2 R1 K5
Nemo 6 XL TopEco - S2 R1 K5